Hírek
2020. Május 13. 05:00, szerda |
Belföld
Forrás: mti - illusztráció: police.hu
Csalás miatt több civil alkalmazottját is elbocsátotta a rendőrség
A rendőrség több civil alkalmazottja fénymásolt étkezési jegyeket használt, ezért négyük munkaviszonyát megszüntették - közölte a Készenléti Rendőrség kedden a police.hu honlapon.
A közlemény szerint a Készenléti Rendőrség belső vizsgálata derített fényt arra, hogy több civil alkalmazott - munkavállaló és rendvédelmi igazgatási alkalmazott - március 27-én fénymásolt étkezési jegyeket használt fel.
A kilenc érintettet az eljárásban meghallgatták, négyük munkaviszonyát a Készenléti Rendőrség parancsnoka megszüntette, öt ember ellen fegyelmi eljárás indult.
Az ügyben a Budapesti Rendőr-főkapitányság csalás gyanúja miatt nyomoz.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
