Hírek
2015. December 09. 07:42, szerda |
Belföld
Forrás: MTI
Elfogták a Margitsziget rémét
Elfogták a rendőrök szerda hajnalban Budapesten azt a férfit, aki november végén bántalmazott egy nőt a margitszigeti futópályán - tájékoztatta az Országos Rendőr-főkapitányság kommunikációs szolgálata szerdán az MTI-t.
A kerületi járőrök szerdán 3 óra 40 perckor a Margitszigeten igazoltattak egy 29 éves férfit, akit előállítottak az angyalföldi rendőrkapitányságra.
A beszerzett adatok alapján a XIII. kerületi rendőrkapitányság munkatársai gyanúsítottként hallgatták ki F. Balázst, majd őrizetbe vették és kezdeményezték előzetes letartóztatását.
A rendőrség jelenleg rendelkezésre álló adatai szerint 2015. november 22-én az esti órákban egy férfi a Margitszigeten kialakított futópályán egy ott futó nőt hátulról megragadott, bántalmazott majd elmenekült a helyszínről.
A Budapesti Rendőr-főkapitányság az elkövető elfogása, valamint a közrend és közbiztonság biztosítása érdekében folyamatos rendőri jelenlétet vezetett be a sziget területén, és széleskörű adatgyűjtést hajtott végre, tanúkat kutatott fel - derül ki a tájékoztatásból.
Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 24. 15:26, szerda | Belföld
Benyújtották az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát előkészítő törvényjavaslatot
A Tisza Párt parlamenti képviselője, Melléthei-Barna Márton kedd este benyújtotta azt a törvényjavaslatot, amely az ügynökakták nyilvánosságra hozatalát készíti elő.
2026. Június 24. 11:20, szerda | Belföld
Az NKFH országos vizsgálatot indít az edzőtermek általános szerződési feltételeinek ellenőrzésére
A Nemzeti Kereskedelmi és Fogyasztóvédelmi Hatóság (NKFH) országos témavizsgálatot indít az edzőtermeket üzemeltető vállalkozások által alkalmazott általános szerződési feltételek fogyasztóvédelmi szempontú ellenőrzésére
2026. Június 24. 08:10, szerda | Belföld
Hőség - Szinte az egész ország területén nagyon erős UV-B sugárzás várható szerdán
Szerdán a figyelmeztetési kritériumot meghaladó UV-B sugárzás várható szinte az ország egész területén - közölte az MTI-vel a HungaroMet Zrt. kedden.
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
