Hírek
2017. Május 27. 17:03, szombat |
Belföld
Forrás: mti
Herczegh Anita fogadta a versenyzőket a Sándor-palotában
Herczegh Anita, Áder János köztársasági elnök felesége fogadta szombaton a Virtuózok című televíziós tehetségkutató műsor versenyzőit a Sándor-palotában.
A köztársasági elnök felesége körbekalauzolta a meghívott gyermekeket az épületben, majd a tehetségkutató idei szériájának döntősei adtak koncertet.
A kicsik közül Simic Aleksander (cselló), Abouzahra Amira (hegedű) és Remenyik Balázs (zongora) lépett fel, a tinik közül Kis Radu (hegedű), Nagy Zoltán Ferenc (klarinét) és Nyilas Gyöngyvér (xilofon), míg a nagyok korcsoportjából Lukács Gergely (tuba) és Beeri Benjámin (ének) szerepelt. Zongorán kísért Szüts Apor, akit a Virtuózok első évadában ismerhettek meg a nézők, valamint Emődy Nóra zongoraművész.
Az eseményen részt vettek a Virtuózok zsűritagjai is, Batta András zenetörténész, Kesselyák Gergely karmester és Várdai István csellóművész.

Ezek érdekelhetnek még
2026. Június 23. 20:10, kedd | Belföld
V4-csúcs - Magyar Péter: a visegrádi négyek együttműködése visszatért
A visegrádi négyek együttműködése visszatért - mondta a magyar miniszterelnök kedden Gödöllőn, a visegrádi együttműködés (V4) kormányfőinek találkozója után tartott sajtótájékoztatón.
2026. Június 23. 09:04, kedd | Belföld
Magyar Péter: arra számítunk, hogy a legfőbb ügyész rövidesen le fog mondani
Arra számít a kormány, hogy a legfőbb ügyésznek rövidesen le kell mondania, és le is fog mondani - mondta hétfőn sajtótájékoztatón Magyar Péter miniszterelnök, Budapesten.
2026. Június 22. 14:00, hétfő | Belföld
Hőség - Hegedűs Zsolt: vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra!
Vigyázzunk magunkra és figyeljünk egymásra! - erre kért mindenkit a hőség miatt az egészségügyi miniszter vasárnap, azt hangsúlyozva: ilyenkor a legfontosabb, hogy pótoljuk a folyadékot.
