Hírek
2011. Július 10. 14:29, vasárnap |
Kék hírek
Forrás: STOP
Átverték: vigyázzunk az aukciós oldalakkal!
Tavaly rendelt, és előre kifizetett cipőjét várta hosszú hónapokig egy pécsi asszony, ám az sosem érkezett meg hozzá.
Pénteken végül feljelentést tett, elmondta, hogy egy aukciós oldalon talált a cipőre, előre elutalta a vételárat, aztán várt, de hiába, mert az eladó folyton csak hitegette. Később pedig már telefonon sem volt elérhető, ezért döntött úgy, hogy feljelentés tesz.
Baranya Megyei Rendőr-főkapitányság
Ezek érdekelhetnek még
2024. Május 09. 09:40, csütörtök | Kék hírek
Lőfegyvereket és hangtompítókat találtak a pénzügyőrök egy albán autóban
Lőfegyvereket és hangtompítókat találtak a Nemzeti Adó- és Vámhivatal (NAV) pénzügyőrei egy albán rendszámú autóban az M5-ös autópálya hetényi pihenőhelyén.
2024. Május 07. 07:31, kedd | Kék hírek
Kibervédelmi intézet: nagy összegű pénznyereményre hivatkoznak telefonos csalók
Nagy összegű nyeremény ígéretével próbálkoznak telefonos csalók - tudatta a Nemzetbiztonsági Szakszolgálat Nemzeti Kibervédelmi Intézete.
2024. Május 03. 13:44, péntek | Kék hírek
Halálra verték azt a nőt, akinek a holttestét Aszódon találták meg
Rabszolgaként dolgoztatták és halálra verték azt a nőt, akinek a holttestét április 28-án találták meg járókelők Aszódon, az ügyben négy ember ellen indult eljárás
2024. Április 29. 17:26, hétfő | Kék hírek
Megszúrta tanulótársát egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában
Megszúrta tanulótársát és súlyos sérülést okozott egy lány a bőnyi Szent István Király Általános Iskolában - közölte a Győr-Moson-Sopron Vármegyei Rendőr-főkapitányság hétfőn a police.hu oldalon.